Yükleniyor...
Mobil Logo

İzmir/Bornova Kampüsü

1994 – 1995 eğitim-öğretim yılında hoşgörülü, inançlı, topluma ve ailesine saygılı, geleneklerinin ve maneviyatının farkında olan nesiller yetiştirmenin kaliteli bir eğitimden geçtiğini düşünerek Türkiye Diyanet Vakfının desteğiyle kurulduk. Kampüsümüzde ilkokul, ortaokul, fen ve anadolu liseleriyle birlikte miniklerimiz için bir de ana sınıfı bulunuyor.  

Anahtar kelimemiz olan başarıyı, ilk mezunlarımızı verdiğimiz günden bugüne kültürel, sanatsal ve sportif yaşamla birleştirerek kendini geliştiren, iyileştiren, teknolojiyi takip eden bilgili öğrenciler yetiştiren bir okul olarak eğitime getirdiğimiz yeniliklerle ezberleyerek değil; anlayarak, eğlenerek ve sevgiyle öğretmeyi hedefliyoruz. 

Otoriter ve baskıcı eğitimden uzak durmayı kendine disiplin eden öğretmenlerimiz, mevcut potansiyeli açığa çıkarmak için çalışan rehberlik sistemimiz ve disiplinler arası öğretimle öğrencilerimizin hayata hazırlanmasında yardımcı oluyoruz.

YKS'DE BARAJ DÜŞTÜ

TYT ve AYT Puan Barajlarında Yapılan Değişiklikler

Kademeli Normalleşme Tedbirleri

Kazanım Değerlendirme Çalışmaları...

TDV Okulları ile YKS 2020’de Yüzde Yüz Başarı

Akademik başarılarını her sene arttıran çeyrek asırlık okullarımızın tüm öğrencilerine ve velilerine gönülden teşekkür ediyoruz.