Yükleniyor...
Mobil Logo

İzmir/Bornova Kampüsü

1994 – 1995 eğitim-öğretim yılında hoşgörülü, inançlı, topluma ve ailesine saygılı, geleneklerinin ve maneviyatının farkında olan nesiller yetiştirmenin kaliteli bir eğitimden geçtiğini düşünerek Türkiye Diyanet Vakfının desteğiyle kurulduk. Kampüsümüzde ilkokul, ortaokul, fen ve anadolu liseleriyle birlikte miniklerimiz için bir de ana sınıfı bulunuyor.  

Anahtar kelimemiz olan başarıyı, ilk mezunlarımızı verdiğimiz günden bugüne kültürel, sanatsal ve sportif yaşamla birleştirerek kendini geliştiren, iyileştiren, teknolojiyi takip eden bilgili öğrenciler yetiştiren bir okul olarak eğitime getirdiğimiz yeniliklerle ezberleyerek değil; anlayarak, eğlenerek ve sevgiyle öğretmeyi hedefliyoruz. 

Otoriter ve baskıcı eğitimden uzak durmayı kendine disiplin eden öğretmenlerimiz, mevcut potansiyeli açığa çıkarmak için çalışan rehberlik sistemimiz ve disiplinler arası öğretimle öğrencilerimizin hayata hazırlanmasında yardımcı oluyoruz.

TDV 29 Mayıs Okulları ile Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memursen) arasında öğrenci indirim protokolü imzalandı.

Gelişen ve Geliştiren Aile Seminerleri-2

“Z Kuşağı Çocuklarda Ekran Bağımlılığı”

GAZİANTEP KAMPÜSÜMÜZ AÇILDI

Özel TDV 29 Mayıs Okulları Güzide Abdulkadir Erturhan Anaokulu ve İlkokulumuzun açılış töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti.

AKADEMİK, KÜLTÜREL VE SPORTİF BAŞARILAR ÖDÜL TÖRENİMİZ - 2024