Yükleniyor...
Mobil Logo

İzmir/Bornova Kampüsü

1994 – 1995 eğitim-öğretim yılında hoşgörülü, inançlı, topluma ve ailesine saygılı, geleneklerinin ve maneviyatının farkında olan nesiller yetiştirmenin kaliteli bir eğitimden geçtiğini düşünerek Türkiye Diyanet Vakfının desteğiyle kurulduk. Kampüsümüzde ilkokul, ortaokul, fen ve anadolu liseleriyle birlikte miniklerimiz için bir de ana sınıfı bulunuyor.  

Anahtar kelimemiz olan başarıyı, ilk mezunlarımızı verdiğimiz günden bugüne kültürel, sanatsal ve sportif yaşamla birleştirerek kendini geliştiren, iyileştiren, teknolojiyi takip eden bilgili öğrenciler yetiştiren bir okul olarak eğitime getirdiğimiz yeniliklerle ezberleyerek değil; anlayarak, eğlenerek ve sevgiyle öğretmeyi hedefliyoruz. 

Otoriter ve baskıcı eğitimden uzak durmayı kendine disiplin eden öğretmenlerimiz, mevcut potansiyeli açığa çıkarmak için çalışan rehberlik sistemimiz ve disiplinler arası öğretimle öğrencilerimizin hayata hazırlanmasında yardımcı oluyoruz.

2023-2024 eğitim-öğretim yılının tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini dileriz.

ÖSYM tarafından 19 Mart’ta yapılan

5. Üniversite Festivali

Üniversiteler 29 Mayıs Okulları Öğrencileri için geliyor.

2023-2024 eğitim-öğretim yılımızın öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve tüm ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diler, başarılarla dolu bir yıl geçirmeyi temenni ederim. Adem Doğan 29 Mayıs Okulları Genel Müdürü