Yükleniyor...
Mobil Logo









İzmir/Bornova Kampüsü

Anasayfa
İzmir/Bornova Kampüsü
Veli Görüşme Saatleri

VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ

İLKOKUL    ÖĞRETMEN
1-A EMEL SÜMELİ GÜNENSalı günü 5.ders(12.45-13.20)   /      Perşembe 5. ders (12.45-13.20)              
1-B BÜŞRA DEMİRTAŞÇarşamba günü 3.ders(10.40-12.15)   /      Cuma 2. ders(9.55-10.30)
1-C KADER BIYIKPerşembe günü 8.ders(15.00-15.35)   /      Cuma 1. ders(9.15-09.50)
2-A KEVSER KAYNARSalı günü 4.ders(11.25-12.00)   /      Çarşamba 2. ders(9.55-10.30)
2-B EMİNE SAVAŞSalı 2.ders (9.55-10.30)         /     Perşembe 4.ders(11.25-12.00)
3-A MERVE SARIGÜLSalı 3.ders (10.40-11.15)   /  Çarşamba 3.ders (10.40-11.15)
3-B ZEYNEP DİLARA ÖZCANSalı 7. Ders (14.15-14.50)   /  Perşembe 4. Ders (11.25-12.00)
3-C NEŞE FERİDE BOZERSalı 2.ders (09.55-10.30)   /    Perşembe 2.ders (09.55-10.30)
4-A ALİYE DÜNDAR KIZILSalı 3.ders ( 10.40-11.15)    /    Perşembe 4.ders (11.25-12.00)
4-B ZEKERİYYA KARACASalı 5.ders (12.45-13.20)    /    Çarşamba 4.ders   (11.25-12.00)
4-C VESİLE KÖKOĞUZ İPCENSalı 9.ders (15.50-16.20)    /      Çarşamba 9.ders  (15.50-16.20)
ANAOKULUÖĞRETMEN
ANASINIFI-C FİRDEVS AKPerşembe    3. Saat (10:40-11:15)   /     Cuma           8. Saat ( 15:00-15:30)
ANASINIFI-B İDİL GÖKÇE ASLAN       Salı             8.saat(15:05-15:40)    /     Perşembe  8.saat(15:05-15:40)
ANASINIFI-A MİNE TAŞPazartesi    6.Saat (13:30-14:05)       /        Perşembe   5.saat (12:45-13:20)
 
BEDEN EĞİTİMİÖĞRETMEN
NAİM SEVİNÇ  Pazartesi günü 3.ders (10:30-11:05 )            /              Salı günü 3.ders (10:30-11:05 )
ZAFER ÇAMPazartesi günü 3.ders (10:30-11:05 )            /              Salı günü 3.ders (10:30-11:05 )
İLKNUR KÜÇÜKBAŞPazartesi günü 3.ders (10:30-11:05 )             /              Çarşamba günü 3.ders (10:30-11:05 )
DİKABÖĞRETMEN
ARZU PEHLİVANÇarşamba günü 3.ders (10:40-11:45 )             /              Cuma günü 5.ders( 12:50-13:25)
BAHADIR SEÇGİNCuma günü 8. Saat 15:05-15:40                      /              Perşembe 7. Saat 14:15-14:50
AYŞENUR DEMİRÇarşamba günü 2. Saat 10:00-10:35              /        Salı günü 5. Saat 12:10-12:45
İNGİLİZCEÖĞRETMEN
MELTEM UĞURLUPazartesi 6.ders ( 13.30-14.05 )         Salı 8.ders ( 15.05-15.40 )
NİMET GÖNENPazartesi 5.ders ( 12.45-13.20 )          Perşembe 5.ders ( 12.45-13.20 )
ELİF ECE EKİCİPazartesi 4.ders ( 11.25-12.00 )         Perşembe 2.ders ( 09.55-10.30 )
 
RİTA DİLİNSKIENEPazartesi 3.Ders ( 10.40-11.15 )                  Cuma 4.ders ( 11.30-12.00 )
ALARA GÜZİDE SUELÇarşamba 1. Ders ( 09.10-09.45 )                 Perşembe 1. Ders ( 09.00-09.45 )
 
MERVE AKGÜLSalı 8.ders (15:05-15:40)                  Cuma 8.ders (15:00-15:30)
MÜJDE BİLGİNSalı 3.ders ( 10.40-11.15 )                 Çarşamba 6.ders ( 13.30-14.05
TUĞBA AKBULUT     Pazartesi  4.ders ( 11.00-11.35 )                 Çarşamba  7.ders ( 13.50-14.25)
UYGULAMA ZÜMRESİÖĞRETMEN
ÖZGÜR ÖZBUDURSALI 1.DERS (09.10 – 09.45)                    PERŞEMBE 3.DERS (10.40 -11.15)
MEHMET ÇETİNSALI 2.DERS (09.55 – 10.30)                    PERŞEMBE 3.DERS (10.40 – 11.15)
OZAN ERTENSALI 3.DERS (10.40 – 11.15)                     ÇARŞAMBA 6.DERS (13.30 – 14.05 )
ESMANUR POYRAZSALI 4.DERS (11.25 – 12.00)                        CUMA 5.DERS (12.45 – 13.20)
YADİGAR AKYOLSALI 5.DERS (12.45 – 13.20                       CUMA 3.SAAT (10.40 – 11.15)