Yükleniyor...
Mobil Logo

Ankara/Etimesgut Kampüsü

Yaşadığımız Yüzyıla adapte olmuş, tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkan, teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilen, güzel ahlaklı, hayırlı nesiller yetiştirmek üzere 1995 – 1996 eğitim-öğretim yılında gönül birliği ile Ankara’da kurulduk. 

Akademik ve manevi eğitimi önemseyen eğitim sistemimiz ve verdiğimiz yabancı dil eğitimiyle başarılı nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz. Sınıflarımızda kullandığımız son teknoloji ekipmanlarla Türkiye’de teknolojik altyapısıyla da öncü okul olarak yarınlara yürürken öğrencilerimizi her yıl yabancı dilde ulusal ve uluslararası geçerliliği olan sınavlarla hazırlıyor, kendi özüyle hareket eden saygıdeğer neslimizin gelecek kaygısından uzaklaşması için tüm imkanı sağlıyoruz.  

Doğru iletişimi esas alan zevkli derslerle, sorgulayıcı ve eleştirel düşünmeyi destekleyen bir eğitim sistemini uyguluyoruz. Öğrencilerimizin geldikleri son noktada aştıkları yolun büyüklüğünü görmenin sevinciyle sonraki nesillere kucak açıyoruz.

TDV 29 Mayıs Okulları ile Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memursen) arasında öğrenci indirim protokolü imzalandı.

Gelişen ve Geliştiren Aile Seminerleri-2

“Z Kuşağı Çocuklarda Ekran Bağımlılığı”

GAZİANTEP KAMPÜSÜMÜZ AÇILDI

Özel TDV 29 Mayıs Okulları Güzide Abdulkadir Erturhan Anaokulu ve İlkokulumuzun açılış töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Geliştiren Veli Seminerleri 2

Klinik Psikolog-Avrupa Akredite EMDR Terapisti Zübeyde Ezgi Horzum “Psikolojik Sağlamlık” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.