Yükleniyor...
Mobil Logo









Ankara/Etimesgut Kampüsü

VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ

İLKOKUL

Adı - SoyadıBranşıSınıfıPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
Sinem KILINÇARSLANRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkRandevu almak koşuluyla mesai saatleri içerisinde (09.00- 16.20)
Hüdanur ÖZCANAnasınıfı Öğretmeni4 Yaş Anasınıfı10:40-11:15 10:40-11:15  
Büşra KARABULUTAnasınıfı Öğretmeni5 Yaş Anasınıfı14:20- 14:5513:35- 14:10   
Hakan ÇALIŞSınıf Öğretmeni1/A12:50-14:10 09:50-11:10  
Tezcan ŞAFAKSınıf Öğretmeni1/B15:05-16:2011:25-13:20   
Hatice DEMİRCİSınıf Öğretmeni1/C11:25-12:10   13:30-14:10
Rukiye İRİSınıf Öğretmeni2/A  10:40-11:15 12:50-13:25
Ayten KAPLANSınıf Öğretmeni3/A 15:05-15:40 15:50-16:20 
Nazile KİRAZSınıf Öğretmeni3/B11:00-11:3010:00-10:30   
Huriye KÖYLÜSınıf Öğretmeni4/A14:00-15:00  10:30-12:00 
Mehtap KAYASınıf Öğretmeni4/B  10:30-11:30 10:30-11:30
Medine  KARABURÇKuranı Kerim ÖğretmeniTüm Sınıflar15:50-16:20 16:25-16:55  
Remziye KALKANKuranı Kerim ÖğretmeniTüm Sınıflar15:50-16:20  15:50-16:20 
Hilalnur ERDOĞANKuranı Kerim/Din Kült. ve Ahl.Bilgisi ÖğretmeniTüm İlkokul  13:35-14:1015:50-16:20 
Nagehan KAYAİngilizce ÖğretmeniAnasınıfı  12:50-13:2513:35-14:10 
Demet ŞİMŞEKİngilizce Öğretmeni3-4. Sınıflar 16:45-17:1516:45-17:15  
Seçil SÜMERİngilizce Öğretmeni1-2. sınıflar 16:45-17:1516:45-17:15  
Murat GAYRETBeden Eğitimi ÖğretmeniTüm Sınıflar 11:25-12:00   

 

ORTAOKUL

Adı - SoyadıBranşıSınıfıPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
AYLİN ÖNKALRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkRandevu almak koşuluyla mesai saatleri içerisinde (09.00- 16.20)
KENAN YILMAZTürkçe5-A 09.00-10.0009.00-10.00  
HATİCE ÇİÇEKLİTürkçe   15.00-16.0011.30-12.30 
ASLI KAÇARMatematik 10.30-11.30  09.00-10.00 
CEMİLE YUSUFMatematik5-B15.00-16.0015.00-16.00   
MERYEM ÇİFTDOĞANFen Bilimleri6-A10.30-11.3009.00-10.00   
TUĞBA ÇETİNFen Bilimleri7-A15.00-16.0010.30-11.30   
BUKET ÇAĞLAKSosyal Bilgiler8-B12.00-13.00   09.00-10.00
ALEV OLGUNİngilizce6-B 13.30-14.30  13.30-14.30
SÜMEYYE ERGÜNİngilizce8-A 09.00-10.00  10.30-11.30
ALİ CAN HÖÇÜKİngilizce  11.30-12.3015.00-16.00  
HAFİZE GÜNERUZDin Kült. ve Ahl.Bilgisi7-B13.00-14.00    
AYŞENUR TEMİZArapça      
ZEYNEP ŞULE MİRVELİOĞLUBilişim Teknolojileri 10.30-11.30  13.00-14.00 
CEREN ERKALBeden Eğitimi     12.00-14.00
EMİNE ÜNALGörsel Sanatlar 15.00-15.30   12.00-12.30
HALİT AYDINMüzik 15.00-15.30   12.00-12.30
NURSENA ATİLLAMatematik 15.00-16.0010.00-11.00   
ÖMER BOZKURTMüzikRandevu almak koşuluyla mesai saatleri içerisinde görüşme imkanı vardır.

 

LİSE

Adı - SoyadıBranşıSınıfıPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
Hasan DENİZRehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkRandevu almak koşuluyla mesai saatleri içerisinde (09.00- 16.20)
İsmail ÖZKULTürk Dili ve Edebiyatı    12.00 - 13.3010.00 - 11.30
İdris TEKİNBAŞTürk Dili ve EdebiyatıAL 12-B14.00 - 15.00   09.00 - 10.30
Gizem KAMANFelsefe Grubu  10.00 - 11.30 10.00 - 11.30 
Ahmet SARICAOĞLUTarihAL 9-A10.30 - 12.00 09.00 - 10.30  
Işılay HALTAŞCoğrafyaAL 11-B14.00 - 14.30   10.30 - 12.00
Muttalip KOCAMatematikFL 12-A13.00 - 14.30  15.00 - 15.30 
Hakan ŞAHİNMatematikAL 12-A   09.00 - 10.3010.00 - 11.30
Ülkü DÜNDARMatematikFL 9-A14.00 - 15.00  10.30 - 12.00 
Sebahat EKERBiyolojiFL 11-A09.00 - 10.30   14.00 - 15.30
Doğan GÜNEŞFizikFL 10-A14.00 - 15.00  16.30 - 17.30 
Derya DİKİCİKimyaAL 11-A10.30 - 12.00   10.30 - 12.00
Esra BAYKALBiyolojiAL 9-B12.00 - 13.30 10.30 - 12.00  
Rukiye Gülay ÜNALYabancı Diller Bölüm BaşkanıRandevu almak koşuluyla Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri mesai saatleri içerisinde (09.00 - 16.20)
Meral MEHTAİngilizceAL 10-A09.00 - 10.3016.30 - 17.30   
Şükrü KANIBOLDin Kült. ve Ahl.Bilgisi    12.00 - 12.4010.30 - 12.00
Dilek ÜBEYLİDin Kült. ve Ahl.BilgisiAL 10-B09.00 - 13.30  14.00 - 15.00 
Ali Osman AYDINBeden Eğitimi   16.30 - 17.3016.30 - 17.30 
Leyla Alçın ORANLIBeden Eğitimi   16.30 - 17.3016.30 - 17.30