Yükleniyor...
Mobil Logo

Haberler

Anasayfa
AKADEMİK, KÜLTÜREL VE SPORTİF BAŞARILAR ÖDÜL TÖRENİMİZ - 2024

AKADEMİK, KÜLTÜREL VE SPORTİF BAŞARILAR ÖDÜL TÖRENİMİZ - 2024

29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsünde başarı 30 yıllık bir tecrübenin geleneği olarak devam ediyor. Mutlu, hayattan ne istediğini bilen bireylerin yetiştiği okulumuzda 2023-2024 eğitim-öğretim yılında akademik, kültürel ve sportif alanlarda ulusal ve uluslararası başarı elde eden öğrencilerimiz için ödül töreni yapıldı. 40 farklı dalda 250’den fazla öğrencimizin ödül aldığı geceye idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenciler ve aileleri katıldı. 

Gecede öğrenciler ödüllerini Genel Müdür Yardımcımız Özkan Tekin ile okul müdür ve müdür yardımcılarımızın elinden aldı. Törende ayrıca öğrencilerin başarılarına katkı sunan ve onlara destek olan öğretmenlere de ödülleri takdim edildi.

Törende konuşan 29 Mayıs Okulları Genel Müdür Yardımcımız Özkan Tekin “Bilim, sanat ve sporda donanımlı ve en önemlisi mutlu gençler yetiştiriyoruz. Bu yıl TÜBİTAK, STEM, JMUN Konferansı, Kanguru Matematik ve Fen Yarışması, Tales Matematik Yarışması, Dünya Matematik Ligi, gibi uluslararası olimpiyat ve yarışmaların yanı sıra basketbol, masa tenisi, tekvando, judo, satranç gibi yarışmalarda yüzlerce başarı elde ettik. Emeği geçen tüm idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.” dedi.


24 Haziran 2024 Pazartesi Bu Haber Sizden Önce 42 Kişi Tarafından okunmuştur.